Müşteri Hizmetleri


+90 (232) 220 50 30

Hakkımızda

Kurulduğu 2007 yılı itibari ile kısa dönem kiralama ve günlük kiralama alanlarında, kurumsal ve bireysel müşterilerine çözüm ortağı konumundaki Güvenar Rent a Car, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama ve kısa dönem alanındaki yoğun talepler karşısında, kalite standartlarını ve deneyimini günlük kiralama alanına da taşımış ve bu alanda hizmet veremekteyiz.

5 Araç ile başladığımız bu serüvene şu anda 50 aracımızla ve büyüyerek hizmet kalitesini artırmaya devam etmekteyiz..

“İzmir Araç Kiralama” anlayışı ile çok kısa sürede, araç kiralama sektöründe önemli yatırımlar yaparak büyüyen markamız, her geçen gün artan filosu ile kısa sürede sektörde yerini almıştır. 

 

Günümüz dünyasının yaşam koşulları özellikle şirketler için kiralamayı bir ihtiyaç haline getirmiştir. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak araç kiralama sektöründe uzun yıllar görev yapan profesyonel bir ekip ile izmir de kurulan rent a car Güvenar Rentacar , sektöre yepyeni bir hizmet anlayışı sunmuştur.

İzmir ve çevre illerde 7 / 24 faaliyet göstermektedir. Sektöre yeni araç filosu ve farklı hizmet kalitesiyle hızlı bir giriş yapan firmamız özellikle VIP taşımacılık konusunda da kendisini ispatlamıştır.

izmir Rent A Car ve VIP Transfer konusunda her geçen gün büyümekte olan Güvenar Rentacar kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Güvenar, Rent A Car, izmir rent a car , rent a car, izmir oto kiralama, mietwagen, izmir mietwagen, mietwagen in turkey, auto vermietung, oto kiralama , oto kıralama, Ucuz oto kiralama , Rent a car , rentacar , oto kiralama , izmirde kiralık araç, auto vermietung izmir, kiralıkaraç, araba kıralama , araba kiralama, kiralik oto, ucuz araba kiralama izmir, ucuz araç kiralama, lüks araç kiralama , flughafen mietwagen, auto vermietung, havalimaninda kiralık araç , havalimanı kiralık araba, havalimanı rentacar , havalimanı rent a car, havalimanı, auto vermietung izmir, online rezervasyon , reservation, oto, otomobil, araç, izmir, araç, vasta, vasita, auto, vermietung, kiralama, kiralık oto, flughafen mietwagen, havalimanı, otogar, lüks, rent a car, rental